تعمیرات

تعمیرات

واحد تعميرات این شركت با بهره گيري از مهندسين و متخصصين با تجربه و داشتن كارگاه مجهز و دسترسي به انواع مواد و امكان ساخت انواع قطعات آمادگي خود را جهت ارائه خدمات فني و مهندسي در زمينه هاي ؛ تعمير ، بازسازي، بهينه سازي ، نصب و راه اندازي انواع سيلندرها ، ادوات هيدروليك و ماشین آلات راهسازی ، بالابر و جرثقیل اعلام مي دارد.

ادامه مطلب
مشاوره و طراحی

مشاوره و طراحی

شركت هیدروصنعت پاسارگاد با بهره مندي از كارشناسان و طراحان كارآزموده  و با كاربرد جديد ترين نرم افزارها و سخت افزارهاي تخصصي مناسب در زمينه تهيه طرح هاي نوين و بهينه براي جك هاي ساده يكطرفه ، ساده دو طرفه ، تلسكوپي و سنكرون اقدام مي كند .

ادامه مطلب
خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش یکی از موضوعات مهم در سیاستهای کلان این شرکت می باشد که همواره تلاش گردیده به منظور جلب رضایت مشتریان محصولات تولیدی در صدر امور قرار گیرد. خدمات پس از فروش اين شركت در برگيرنده ارائه خدمات در دوره گارانتي ، پس از گارانتي و نيز تأمين قطعات يدكي محصولات توليدي شركت مي باشد و اين امر با انجام سرويس هاي لازم تا حصول اطمينان از رضايت مشتري صورت مي پذيرد .

ادامه مطلب
خدمات ماشین کاری

خدمات ماشین کاری

اين شركت با در اختيار داشتن تجهيزات توليد مانند انواع ماشين هاي تراش سبك CNC ، انواع سنگين تراش ها ، انواع ماشين هاي سنگ و سنگ محور، دریل ، فرز و همچنين ماشينكاران آموزش ديده و با تجربه و با پشتيباني واحدهاي مهندسي و كنترل كيفيت علاوه بر توليد قطعات مورد نياز خويش اقدام به ارائه خدمات تيراژي ماشين كاري  مي نمايد .

ادامه مطلب